Zwevende Kast Timotheus Charcoal 120 x 100 x 30 cm
- Made in Europe
- Exclusieve collectie
Specificaties
Product
| Itemcode | TZK100CH |
|---|---|
| Kleur | Charcoal |
| Hoogte | 100 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Diepte | 30 cm |
| Gewicht in KG | 30 |
| Materiaal corpus | Fineer Eiken |
| Materiaal front | Fineer Eiken |
| Gebruikte olie | Rubio Monocoat |
| Soft-close systeem | Ja |
| Legplanken | 4 |
Downloads
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.