Wastafel Project Mat Wit 80 cm 0 Kraangaten
Specificaties
Product
| Itemcode | 4X080M39 |
|---|---|
| Kleur | Mat Wit |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Gewicht in KG | 18 |
| Materiaal corpus | Cast Marble |
| Montagewijze | Inbouw |
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.