Wastafel Lako Leigrijs Mat 120 cm 2 Kraangaten
Specificaties
Product
| Itemcode | LKWSLM120KR2 |
|---|---|
| Kleur | Leigrijs Mat |
| Hoogte | 7 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Gewicht in KG | 32 |
| Materiaal corpus | Cast Marble |
| Montagewijze | Inbouw |
Downloads
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.