Wastafel Asia Mat Wit 200 cm 0 Kraangaten
Specificaties
Product
| Itemcode | 4A200G3 |
|---|---|
| Kleur | Mat Wit |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Gewicht in KG | 60 |
| Materiaal corpus | Cast Marble |
| Montagewijze | Inbouw |
Downloads
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.