Topplaat Oakz Pure 19 mm 100 cm
Specificaties
Product
| Itemcode | 1TPOPR100 |
|---|---|
| Kleur | Pure |
| Hoogte | 1,9 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Gewicht in KG | 5,9 |
| Materiaal corpus | Fineer Eiken |
| Gebruikte olie | Rubio Monocoat |
| FSC-keurmerk | Ja |
| Voorgeboord | Nee |
| FSC-keurmerk | Ja |
Downloads
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.