Topplaat Oakz Black Veneer 38 mm 60 cm
Specificaties
Product
| Itemcode | 2TPOBV060 |
|---|---|
| Kleur | Black Veneer |
| Hoogte | 3,8 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Gewicht in KG | 7 |
| Materiaal corpus | Fineer Eiken |
| Gebruikte olie | Rubio Monocoat |
| FSC-keurmerk | Ja |
| Voorgeboord | Nee |
| FSC-keurmerk | Ja |
Downloads
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.