Topdek Ruw Natuur 100 cm incl. Beugels
Specificaties
Product
| Itemcode | TDRN100 |
|---|---|
| Kleur | Ruw Natuur |
| Hoogte | 10 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Gewicht in KG | 10 |
| Materiaal corpus | Melamine |
| Gebruikte olie | Niet van toepassing |
| FSC-keurmerk | Ja |
| Voorgeboord | Nee |
| FSC-keurmerk | Ja |
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.