Toiletmeubel Echo Choco Eiken 80 cm incl. TP Mat Wit
Specificaties
Product
| Itemcode | TE080CEW |
|---|---|
| Hoogte | 55 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Diepte | 23 cm |
| Gewicht in KG | 15 |
| Materiaal corpus | Melamine |
| Materiaal front | Melamine |
| Gebruikte olie | Niet van toepassing |
| FSC-keurmerk | Ja |
| Met geintergreede topplaat | Ja |
| FSC-keurmerk | Ja |
Downloads
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.