Spiegelkast Como Virginia Eiken 120 cm
Specificaties
Product
| Itemcode | COSPK120VEM |
|---|---|
| Kleur | Virginia Eiken |
| Hoogte | 70 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Diepte | 15 cm |
| Gewicht in KG | 24 |
| Materiaal corpus | Melamine |
| Materiaal legbord | Van glas |
| Gebruikte olie | Niet van toepassing |
| Aantal deuren | 2 deuren |
| FSC-keurmerk | Ja |
| Verlichting | Appart bij te bestellen |
| Leverwijze | Voorgemonteerd |
| FSC-keurmerk | Ja |
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.