Spiegelkast Bari Corn Silk 100 cm
Specificaties
Product
| Itemcode | BARSPK100CSM |
|---|---|
| Kleur | Corn Silk |
| Hoogte | 70 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Diepte | 15 cm |
| Gewicht in KG | 21 |
| Materiaal corpus | Fineer Eiken |
| Materiaal legbord | Van glas |
| Gebruikte olie | Rubio Monocoat |
| Aantal deuren | 2 deuren |
| FSC-keurmerk | Ja |
| Verlichting | Appart bij te bestellen |
| Leverwijze | Voorgemonteerd |
| FSC-keurmerk | Ja |
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.