Passtuk Fit For All Moeras Eiken 15 cm
- Made in Europe
- Exclusieve collectie
Specificaties
Product
| Itemcode | 7D070DA |
|---|---|
| Kleur | Moeras Eiken |
| Te Combineren Met | Spiegelkasten |
| Hoogte | 95 cm |
| Breedte | 3,6 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Gewicht in KG | 6 |
| Materiaal corpus | Melamine |
| Gebruikte olie | Niet van toepassing |
| FSC-keurmerk | Ja |
| FSC-keurmerk | Ja |
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.