Onderkast Norello Walnut 2-Deurs 120 cm
- Made in Europe
- Exclusieve collectie
Specificaties
Product
| Itemcode | 2NO120WN |
|---|---|
| Kleur | Walnut |
| Hoogte | 46 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Diepte | 76 cm |
| Gewicht in KG | 40 |
| Materiaal corpus | Walnoot Fineer |
| Materiaal front | Walnoot Fineer |
| Gebruikte olie | Rubio Monocoat |
| Met handgrepen | Nee |
| Greeploos | Nee |
| Push-pull bediening | Ja |
| FSC-keurmerk | Ja |
| Met geintergreede topplaat | Nee |
| Ter behoeve van topplaat | Ja |
| Ter behoeve van wastafel | Nee |
| Soft-close systeem | Ja |
| Sifonuitsparing | Nee |
| Ladesysteem | Blum |
| Legplanken | Nee |
| Ophangbevestiging | Ja |
| FSC-keurmerk | Ja |
Downloads
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.