Onderkast Eros Zwart Eiken 80 cm
Specificaties
Product
| Itemcode | 1ZE080ER |
|---|---|
| Kleur | Zwart Eiken |
| Hoogte | 35 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Diepte | 45,5 cm |
| Gewicht in KG | 23 |
| Materiaal corpus | Melamine |
| Gebruikte olie | Niet van toepassing |
| Met handgrepen | Nee |
| Greeploos | Ja |
| Push-pull bediening | Nee |
| FSC-keurmerk | Ja |
| Met geintergreede topplaat | Nee |
| Ter behoeve van topplaat | Ja |
| Ter behoeve van wastafel | Ja |
| Soft-close systeem | Ja |
| Sifonuitsparing | Nee |
| Ladesysteem | DTC |
| Legplanken | Nee |
| Ophangbevestiging | Ja |
| FSC-keurmerk | Ja |
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.