Onderkast Ares Black Veneer 80 cm
Specificaties
Product
| Itemcode | 1BV080AR |
|---|---|
| Kleur | Black Veneer |
| Hoogte | 35 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Diepte | 45,5 cm |
| Gewicht in KG | 26 |
| Materiaal corpus | Fineer eiken |
| Materiaal front | Fineer eiken |
| Gebruikte olie | Rubio Monocoat |
| Met handgrepen | Nee |
| Greeploos | Ja |
| Push-pull bediening | Nee |
| FSC-keurmerk | Ja |
| Met geintergreede topplaat | Ja |
| Ter behoeve van topplaat | Ja, geïntergreerd |
| Ter behoeve van wastafel | Nee |
| Soft-close systeem | Ja |
| Sifonuitsparing | Nee |
| Ladesysteem | DTC |
| Legplanken | Nee |
| Ophangbevestiging | Ja |
| FSC-keurmerk | Ja |
Downloads
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.