Hoge Kast Milan Kobalt Grijs 160 x 35 x 35 cm
- Made in Europe
- Exclusieve collectie
Specificaties
Product
| Itemcode | HGM160KG |
|---|---|
| Kleur | Kobalt Grijs |
| Hoogte | 160 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Gewicht in KG | 28 |
| Materiaal corpus | Melamine |
| Materiaal front | Melamine |
| Materiaal legbord | Melamine |
| Gebruikte olie | Niet van toepassing |
| Greeploos | Ja |
| FSC-keurmerk | Ja |
| Draairichting | Links- en rechtsdraaiend |
| Montagewijze | Wand |
| Leverwijze | Voorgemonteerd |
| FSC-keurmerk | Ja |
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.