Hoge Kast Hestia Ash Grey 160 x 35 x 35 cm
- Made in Europe
- Exclusieve collectie
Specificaties
Product
| Itemcode | HKI160AG |
|---|---|
| Kleur | Ash Grey |
| Hoogte | 160 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Gewicht in KG | 30 |
| Materiaal corpus | Fineer Eiken |
| Materiaal front | Fineer Eiken |
| Materiaal legbord | Fineer Eiken |
| Gebruikte olie | Rubio Monocoat |
| Greeploos | Ja |
| FSC-keurmerk | Ja |
| Draairichting | Links- en rechtsdraaiend |
| Montagewijze | Wand |
| Leverwijze | Voorgemonteerd |
| FSC-keurmerk | Ja |
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.