Hoge Kast Alluro Rechts Walnut 150 x 52 x 35 cm
- Made in Europe
- Exclusieve collectie
Specificaties
Product
| Itemcode | HKAR150WN |
|---|---|
| Kleur | Walnut |
| Hoogte | 150 cm |
| Breedte | 52 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Gewicht in KG | 44 |
| Materiaal corpus | Walnoot Fineer |
| Materiaal front | Walnoot Fineer |
| Materiaal legbord | Fineer Eiken |
| Gebruikte olie | Rubio Monocoat |
| Greeploos | Ja |
| FSC-keurmerk | Ja |
| Draairichting | Links- en rechtsdraaiend |
| Montagewijze | Wand |
| Leverwijze | Voorgemonteerd |
| FSC-keurmerk | Ja |
Downloads
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.