Compact Board Half Rond Wit Marmer 160 cm
- Made in Europe
- Exclusieve collectie
Specificaties
Product
| Itemcode | CBHR160WM |
|---|---|
| Kleur | Wit Marmer |
| Hoogte | 1,2 cm |
| Breedte | 160 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Gewicht in KG | 13 |
| Materiaal corpus | Compact Board |
| Gebruikte olie | Niet van toepassing |
| Voorgeboord | Nee |
Downloads
Vraag het onze expert!
Heeft u een vraag of heeft u hulp nodig bij het maken van een keuze? Neem contact op met onze adviseur:
Please go to the CMS Categories and for each of the top-level (Products/Brands) fill the contact person text.